הסיפור שלנו

לחברה שורשים עוד בשנות ה-50 של המאה הקודמת, עת ייסד אותה מוניר שבע ז"ל. זה התחיל בחנות קטנה בשוק הסיטונאי פ"ת שהתפתחה במהרה לחנות גדולה בשוק הסיטונאי ת"א. בתחילת שנות ה-90 החלה החברה לשווק תוצרת ללקוחותיה בדחיפה, שיטת אספקה יום יומית עד לשערי הלקוח. (להבדיל מהשיטה המסורתית של משיכה מהשווקים הסיטונאים). מעבר לשיווק בדחיפה היוותה מהלך אסטרטגי שהביא לגידול משמעותי בהיקף המכירות.

כיום, את החברה מנהלים בני משפחת שבע – אילן וששי, כשהם נשענים על אותם ערכים המשפחתיים שהיו לפני 40 שנה, מצליחים בני משפחת שבע להביא לשוק הישראלי והבין לאומי בשורה של איכות, מגוון רחב של תוצרת ואמינות, שהפכו אותה לחברה המובילה בתחומה.

ביכורי השדה הינה החברה המובילה בארץ לגידול, שיווק והפצה של ירקות ופירות טריים. החברה נבנתה על בסיס הרצון שלנו לשווק תוצרת איכותית, תוך שימוש בשיטות אחסון במרלוג גדול ורחב והפצה חדשנית ביותר.

המטרה שלנו היא לספק תוצרת משובחת ושירות מעולה תוך ניהול התהליכים באופן ממוחשב עד לנקודת המסירה.

חדשנות במקום המרכזי

לחדשנות מקום מרכזי באסטרטגית ביכורי השדה להענקת ערך מוסף ללקוחותיה וספקיה. בביכורי השדה אנו מאמנים בחיפוש מתמיד של דרכים לשפר את שירותינו. אנו מאמינים שחדשנות היא הדרך האולטימטיבית לספק רווחיות וצמיחה מתמדת, ובו בזמן להעניק ללקוחות והספקים שירות טוב יותר. אנו פתוחים לרעיונות וטכנולוגיות חדשות בכל עת ומוכנים לקחת סיכונים על מנת לממש את הדרך בה אנו מאמינים.

בשנת 2013 סיימה החברה הקמת בית אריזה ומרכז לוגיסטיקה בפארק תעשיות קרית מלאכי- המתחם מרכז את כל פעילותיה ושלוחותיה תחת קורת גג אחת ומתפרס על שטח של 60,000 מ"ר, מתוכם 23,000 מ"ר שטח בנוי המתקן הינו מהמתקדמים ביותר בתחום ויאפשר לחברתנו מתן שירותים מודרניים ביותר לציבור לקוחותינו. השקעתו המוערכת הינה 130,000,000 ₪

בואו לבנות קריירה בביכורי השדה -